Assa Naela kogumismärkmik

2,00 35,00 

Iga säästetud euro ja iga lõpetatud kohustus viivad sammukese lähemale finantsvabaduseni.  Plaanide täitumist toetavad põnevad kogumismängud ja –väljakutsed. Märkmik sobib kasutamiseks inimesele, kes soovib vabaneda oma laenukohustustest, kui ka inimesele, kes soovib jõuda oma esimese kinnisvara investeeringuni.

Alates 40€ tellimusest on tasuta saatmine Omniva pakiautomaati.

Tootekood: 020-1 Kategooria: Sildid: ,

Mina ei tule rikkast perest vaid vastupidi. Tundus, et tulime ots-otsaga kokku, kuniks vanemad lahutasid. Peale seda jäin kasvama koos kolme venna ja emaga. Ema töötas miinimumpalga eest ja me ei saanud endale midagi lubada. Vahel isegi toitu. Nägin kõrvalt rikkamaid peresid ning otsustasin, et pühendun oma elu sellele, et minu tulevane pere ei peaks selliselt vaevlema. Veetsin palju aega raamatukogus ja püüdsin suurte inimeste rahamaailmast aru saada. Olin 12 aastane, kui oma esimese “finantsplaani” paika panin. Edasine oli otsustatud. Kolisin 15 aastaselt kodust ära, et vähendada ema koormust ja saavutada oma (finantsiline-)  iseseisvus. Assa Naela kogumismärkmikus on sees kõik see, kuidas ma saavutasin osalise finantsvabaduse – ühe inimese passiivse sissetuleku. Tegemist ei ole elu- ega edulooga vaid märkmikuga, mis sisaldab hulganisti säästu- ja kogumisnippe, lisateenimise võimalusi ning toetab oma rahaasjadele restardi tegemist.

A6 formaadis märkmik suunab lugejat mõtlema rahatargemalt:

  • Kuidas tuvastada ja hävitada oma rahaprussakad?
  • Kuidas eesmärgistada oma kohustute lõpetamine?
  • Kuidas seda teha kiiremini?
  • Kuidas luua tegevuskava oma unistuse täitumisele?
  • Kuidas kontrollida tujuoste ja teenida lisaraha?
  • Mis on tagurpidi eelarvestamine?
  • Kuidas hoida oma vaimset ja füüsilist tervist kogumisperioodil?

Komplekti kuuluvad soovitud värvi kaaned, sisu ja 5 zip lukuga rahataskut. Lisaks on võimalik juurde osta 100 tühja lehte ja rahataskuid.

Autoriõigustega kaitstud.
 ISBN 978-9916-4-2053-9

Vali kaante värv

valge komplekt, roosa komplekt, sinine komplekt, komplekt ilma kaanteta, rahataskud, lisalehed