Assa Naela kaalumärkmik

2,00 35,00 

Assa Naela kaalumärkmik aitab Sul seada eesmärke, nii väikseid kui suurt, õpetab planeerimist ja oma edu (või ebaedu) analüüsimist, ning teadlikult tulemusi märkama. See märkmik on ideaalne Sulle, kui Sa oled valmis pühenduma, oma tegevust mõtestatult planeerima ning oma edust inspireeruma.

Tootekood: 008 Kategooria:

Palju õnne! Oled otsustanud võtta enda elu ja edu oma kätesse! Küllap oled selleks ennegi starti teinud, ent ühel või teisel põhjusel oled nüüd tagasi jõudnud oma parema keha mõtiskluste juurde.

Eduka teekonna alguseks on vaja klõpsu Sinu enda sees. Seda häält, mis ütleb, et nüüdsest peavad asjad minema teisiti ning ainult MINA ISE saan seda juhtida. Kui see klõps on Sind kõnetanud, siis tõenäoliselt just nüüd vajad Sa toetavat süsteemi.

Assa Naela A6 kaalulangetuse märkmikus on 138 lehekülge. Märkmik on ajatu, kindlate kuupäevade puudumine võimaldab oma teekonda alustada just siis, kui Sulle see sobib. Märkmik sisaldab nii teoreetilist osa kui ka praktilisi tabeleid.

Teoreetiline osa sisaldab häälestust rahumeelsele teekonnale, õpetab olukorraga leppima ning kinnitab teadmise, et siit saab ainult paremaks minna. Lisaks kajastab viie olulise komponendi (toitumine, liikumine, uni, veetarbimine ja stressitase) lahendusi. Samuti õpetab toime tulema ootamatuste ja raskustega, ka stressisituatsioonide juhtimisega. Märka, et tulevased eesmärgid saad endale ise seada, vastavalt oma kehale ja võimetele!

Praktiline pool õpetab suure unistuse seadmist ning selle jagamist väiksemateks etappideks. Iga etapi täitumist toetavad nädalalehed koos analüüsiga. Isegi katkestamise soovi korral tuleb täita küsimustik, mis aitab Sinu enda jaoks läbi mõelda põhilised raskuspunktid. Loomulikult ei puudu mõõdu- ja kaalutabelid, inspiratsioonilehed ja palju muudki!

NB! Märkmiku kasutamisel arvesta oma tervisest tulenevate eripäradega. Raseduse ja imetamise perioodil konsulteeri oma ämmaemandaga, kui oled veel alla 18 aastane, siis pea nõu oma vanematega.

Komplekti kuuluvad kaaned ja sisu. Täiendavalt on võimalik juurde osta rahakilesid ja lisalehti, millega saab endale rahamärkmiku meisterdada.

Autoriõigustega kaitstud.
ISBN 978-9916-4-1516-0

Vali kaante värv

valge koos sisuga, roosa koos sisuga, sinine koos sisuga, sisud ilma kaanteta, rahataskud, lisalehed